RADY A NÁZORY ODBORNÍKOV

Čo mám robiť, keď Clavin nezafunguje hneď na prvý raz?

Predovšetkým hoďte za hlavu myšlienku na to, že nie je účinný a hlavne, nevzdávajte to! Ak sa účinky dostavia hneď na prvý raz, je to vždy skvelé, ak nie, môže túto skutočnosť ovplyvňovať celý rad ďalších faktorov. Clavin je síce prípravok priaznivo ovplyvňujúci erekciu, ale ďalšie ovplyvňujúce faktory riešiť nevie.

Čo poradiť mužom, ktorým nevyšiel sex hneď na prvý raz?

Clavin síce účinkuje hneď, u niektorých mužov však nemusí. Keď si liečite chrípku, pomôže Vám snáď jedna tabletka k tomu, aby ste boli hneď zdravý? Užívaním Clavinu podporíte prúdenie krvi do penisu. Môže to byť hneď, alebo až po niekoľkom použití, na niektorých mužov s ED však ani Clavin fungovať nemusí. Ponúka Vám predovšetkým najjednoduchšiu účinnú cestu.

Prečo sa nemusí dostaviť výsledok?

Každý organizmus je vždy do určitej miery odlišný. Tak, ako u každého prípravku, či už z kategórie výživových doplnkov alebo liekov, určitá časť populácie nebude na užívanie reagovať. Na základe skúseností je to v prípade Clavinu menšinová, asi 10% časť mužskej populácie. Ďalším dôvodom môže byť primárne závažné ochorenie, ktoré ako dôsledok spôsobuje tiež poruchu erekcie. V prípade takého podozrenia je vždy veľmi vhodné vyhľadať pomoc lekára.

Čo môžu urobiť muži sami pre lepšie zážitky?

Uvoľnite sa, relaxujte a odpočívajte. Nezabudnite na nutnosť sexuálnej stimulácie, aby Vám Clavin mohol pomôcť.

REFERENCIE

Reference Martin

Clavin naozaj funguje! Môj sexuálny život je o MOC lepší. A hrátky s mojou ženou sú zábavnejšie! Moja žena doteraz hýka, ďakujeme tento výrobok! Clavin je TOP!

Martin, 37 rokov


Reference Martin

Manželka sa sťažovala, že už to nie je to čo to bývalo. Mala pravdu. Potom prišla s Clavinom. Hovoril som si, čo je to za blbosť – a aha. Od vtedy naň nedám dopustiť. Paráda :)

Peter, 43 rokov