CLAVIN ORIGINAL

Clavin® Original je to správne riešenie pre Vás!

Clavin® ORIGINAL je účinný a bezpečný prípravok priaznivo ovplyvňujúci erekciu. A,B Vďaka kvalitnejšej erekcii bude Váš sexuálny zážitok intenzívnejší.A,B

Clavin® ORIGINAL pomáha mužom udržať erekciu dlhšie, čím priaznivo ovplyvňuje sexuálnu výkonnosťA,B. Vaše zvýšené sebavedomie Vám tak v sexe zaručí úspech u žien.

Clavin® ORIGINAL je výživový doplnok s unikátnym zložením. Jeho účinnou zložkou je Clavertin 21 – špeciálna galenicky upravená zmes, ktorá pri súčasnej sexuálnej stimulácii podporuje rozšírenie ciev privádzajúcich krv do penisu.A,B

Užívanie Clavinu® ORIGINAL odporúčame:

  • pri nespokojnosti s kvalitou erekcieA,B
  • pri občasných problémoch s erekcieA,B
  • pre skvalitnenie a zintenzívnenie sexuálneho zážitkuA,B

Prečo  užívať Clavin® ORIGINAL: 

  • pomáha mužom dosiahnuť kvalitnejšiu erekciuA,B
  • pomáha udržať erekciu dlhšieA,B
  • užívanie Clavinu ORIGINAL je bezpečné, vedľajšie účinky neboli pozorované

Komu je Clavin® ORIGINAL určený:

  • všetkým dospelým mužom, bez obmedzenia veku

Ako rýchlo Clavin® ORIGINAL pôsobí:

  • pri stimulácii je nástup účinku erekcie veľmi rýchlyA,B
  • je nutné užiť dávku naraz, jednu až štyri hodiny pred pohlavným stykom

Clavin® je účinný a bezpečný prípravok priaznivo ovplyvňujúci erekciu A,B.

Vďaka kvalitnejšej erekcii bude Váš sexuálny zážitok intenzívnejší.
Upozornenie!
Na dosiahnutie účinku je  nutná sexuálna stimulácia!

Odporúčané denné dávkovanie:
Užívajte 4 tobolky  naraz, najlepšie 1 až 4 hodiny pred pohlavným stykom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku 4 tobolky!

Účinnosť Clavin Original® zabezpečuje / obsahuje oi. (L-Arginín, L-Citrulín), Tribulus Terrestris, Šafran, Selén a Zinok:
A) Tribulus Terrestris pre zlepšenie erekcie, zvýšenie sexuálnej túžby a libida (200mg) B) Šafran pre stimuláciu libida a zlepšenie erekcie (30mg)
C) Zinok prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom (3,2 mg = 32 % DDD)
D) Selén prispieva k normálnej spermatogenézii, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom (24 μg = 44 % DDD)

REFERENCIE

Reference Martin

Clavin naozaj funguje! Môj sexuálny život je o MOC lepší. A hrátky s mojou ženou sú zábavnejšie! Moja žena doteraz hýka, ďakujeme tento výrobok! Clavin je TOP!

Martin, 37 rokov


Reference Martin

Manželka sa sťažovala, že už to nie je to čo to bývalo. Mala pravdu. Potom prišla s Clavinom. Hovoril som si, čo je to za blbosť – a aha. Od vtedy naň nedám dopustiť. Paráda :)

Peter, 43 rokov