CESTA K LEPŠEJ EREKCII

Sebavedomie je nutné nie len pre život, ale i pre úspech v sexe. Chcete podporiť  Vaše sebavedomie a prispieť  tak ku svojej pevnejšej erekcii?

Nikdy to nebolo tak ľahké:

 1. objednajte si Clavin on-line
 2. objednajte si Clavin cez telefón
 3. bežte si pre Clavin do lekárne

Tri cesty, ktoré Vás bez námahy dovedú k lepšej erekcii:

Vďaka Clavinu si opäť  vychutnáte skvelý sex. Nie len, že je to tak ľahké, ale ešte aj ušetríte čas.

 • krok 1: Objednajte si Clavin on-line

V sekcii e-shop sa dá Clavin pohodlne objednať  priamo z domu alebo z práce. Začnite tým, že si objednáte väčšie balenie: Clavin 20 tbl. Balenie obsahuje päť  dávok (užívajú sa 4 tobolky naraz) a je ideálne, pokiaľ s Clavinom práve začínate. Očakávané účinky sa dostavujú, podobne ako u liekov na predpis, po niekoľkých pravidelných užitiach. Budete tak môcť  účinky Clavinu skúmať  na svojom organizme dlhšiu dobu. Toto balenie je i cenovo výhodnejšie, diskrétne Vám Clavin zabalíme a pošleme poštou kamkoľvek budete chcieť: napr.: domov alebo do práce.

 • Objednajte si Clavin na bezplatnej linke

Ak preferujete ústne objednávanie, môžete si Clavin diskrétne objednať  na bezplatnej zelenej linke, kde Vám naviac radi odpovieme na všetky Vaše otázky.

 • Bežte do lekárne

Požiadate o Clavin priamo v lekárni. Pre väčšinu mužov je skutočne stresujúce o svojom probléme otvorene hovoriť. Dnes si chodí pre prípravky na podporu erekcie priamo do lekárne zhruba 65% mužov, a to bez predchádzajúceho lekárskeho vyšetrenia. Clavin je voľne predajný prípravok, ktorý dostanete bez predpisu v každej lekárni!

Po uvedení na trh v septembri 2005 sa stal Clavin takmer okamžite najpredávanejším voľne predajným prípravkom na podporu erekcie s okamžitým účinkom, čo svedčí o spokojnosti mužov s účinkami Clavinu.

Náš tip:

Veľké lekárne ponúkajú široký sortiment a väčšinou majú dostatočné množstvo Clavinu na predaj. Výhodou týchto lekární je ich umiestnenie, väčšinou ich nájdete v každom nákupnom centre, či väčšom meste. Neponúkajú však príliš veľa súkromia, práve z dôvodov veľkého pohybu osôb.

Naopak malé lekárne ponúkajú mužom dostatok diskrétnosti pri nákupe. Ak vyčkáte na vhodný okamžik, keď je lekáreň prázdna, máte ideálnu príležitosť  v kľude a nepozorovane Clavin zakúpiť

Môže sa tiež stať, že Clavin nebude ihneď k dispozícii, ale nie je to žiadny problém. V každej lekárni Vám Clavin objednajú do druhého dňa. Časom určite zistíte, ktorý typ lekárne Vám pri nákupe vyhovuje a sami už budete vedieť, kam si pre Clavin zájsť.

Neviete, ako si Clavin diskrétne vyžiadať?

Tu prinášame niekoľko osvedčených rád:

 • „Chcel by som pre svojho kamaráta jedno balenie Clavinu 20 toboliek.“
 • „Kamarát v práci má narodeniny, môžete mi pre neho prosím dať  Clavin 20 toboliek?“
 • „Jeden známy ma poprosil, aby som sa tu zastavil a vzal mu Clavin 20 toboliek.“
 • „Kolega odchádza na dovolenku a poprosil ma, či by som mu nevyzdvihol Clavin 20 toboliek.“
 • „Kolega odchádza na dovolenku a poprosil ma, či by som mu nevyzdvihol Clavin 20 toboliek.“

Clavin® je unikátny prípravok na skvalitnenie erekcie s rýchlym nástupom účinkuA,B.
Vyskúšať Clavin® určite stojí za to.


Účinnosť Clavin Original® zabezpečuje / obsahuje oi. (L-Arginín, L-Citrulín), Tribulus Terrestris, Šafran, Selén a Zinok:
A) Tribulus Terrestris pre zlepšenie erekcie, zvýšenie sexuálnej túžby a libida (200mg) B) Šafran pre stimuláciu libida a zlepšenie erekcie (30mg)
C) Zinok prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom (3,2 mg = 32 % DDD)
D) Selén prispieva k normálnej spermatogenézii, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom (24 μg = 44 % DDD)

REFERENCIE

Reference Martin

Clavin naozaj funguje! Môj sexuálny život je o MOC lepší. A hrátky s mojou ženou sú zábavnejšie! Moja žena doteraz hýka, ďakujeme tento výrobok! Clavin je TOP!

Martin, 37 rokov


Reference Martin

Manželka sa sťažovala, že už to nie je to čo to bývalo. Mala pravdu. Potom prišla s Clavinom. Hovoril som si, čo je to za blbosť – a aha. Od vtedy naň nedám dopustiť. Paráda :)

Peter, 43 rokov