PÝTATE SA

Ako Clavin pôsobí?

Clavin podporuje pri súčasnej sexuálnej stimulácii rozšírenie ciev privádzajúcich krv do penisuA,B. Zvýšený prítok krvi do penisu má za následok erekciu. Po ukončení sexuálnej stimulácie erekcia vymizne bežným spôsobom. Bez sexuálnej stimulácie sa ani po užití Clavinu erekcia nedostaví.

Čím je Clavin odlišný?

Clavin je v každej lekárni volne dostupný a účinný prípravok na priaznivo ovplyvňujúci erekciuA,B.

Ako sa Clavin užíva?

Clavin môžete užiť kdekoľvek, odporúčame minimálne 1 a maximálne 4 hodiny pred pohlavným stykom. Nutné je však užiť štyri tablety Clavinu naraz. Užívanie Clavinu nevyžaduje žiadne prispôsobenie či obmedzenie Vášho stravovania. Clavin je k dispozícii v baleniach po 8 tabletách (2 dávky) a v balení po 20 tabletách (5 dávok). Maximálne odporúčané dávkovanie sú štyri tablety denne.

Je Clavin bezpečný?

Áno, vedľajšie účinky neboli pozorované.

Môžem užívať Clavin v kombinácii s nitrátmi či hypertenziou?

V prípade hypertenzie v danú chvíľu neexistuje dôvod k neodporúčaniu doplnkového užívania Clavinu, odporúčame potom skôr príležitostné užívanie pred sexuálnym stykom. Len pri dlhodobom súčasnom užívaní Clavinu a antihypertenzných liekov fungujúcich mechanizmom bloku vápnikových kanálov (napr. lieky Norvasc, Plenil, Lomir) je na mieste zvýšená pozornosť a príp. konzultácia s lekárom a to najmä pri stavoch tzv. nestabilnej anginy pectoris. Obdobná situácia je aj v prípade liečby mononitrátmi.

Umožní mi Clavin opakovaný pohlavní styk?

Účinky Clavinu Vám pomôžu ku kvalitnejšiemu sexuálnemu životu, na ktorý ste boli zvyknutý predtým. Pokiaľ ste skôr boli zvyknutý mať opakovaný pohlavný styk, Clavin Vám túto možnosť opäť ponúka.

Sú pri užívaní Clavinu nutné nejaké obmedzenia ohľadom stravovania?

Nie. Clavin môžete bez obáv z poklesu účinnosti užívať s jedlom alebo bez jedla tak, ako Vám to bude vyhovovať.

Môžem očakávať účinok Clavinu hneď pri prvom užití?

Clavin pôsobí u väčšiny mužov pri sexuálnej stimulácii na prvýkrát, a to minimálne hodinu po užití. U niektorých to však môže trvať aj dlhšie. Odporúčame ale Clavin užívať dlhodobo.

Môžem užívať Clavin každý deň počas dlhšieho časového obdobia?

Áno. Maximálne odporúčané dávkovanie sú 4 tablety denne naraz. Dlhodobé každodenné užívanie Clavinu dokonca pôsobí priaznivo na libidoA,B a mužskú plodnosťC.

Bude Clavin účinkovať, keď užijem len jednu tabletu?

Nie. Správny postup v užívaní Clavinu je užitie vždy 4 tabliet naraz, pričom maximálna denná dávka sú práve 4 tablety denne.

Je Clavin na lekársky predpis?

Nie. Clavin je voľne predajný prípravok, ktorý dostanete v každej lekárni bez lekárskeho predpisu a predchádzajúceho lekárskeho vyšetrenia.

Čo by mal muž vedieť o problémoch s erekciou?

Problémy s erekciou vo väčšine prípadov ovplyvňuje vek a s tým spojený úbytok pohlavných hormónov. Zatiaľ čo v mladším veku ich väčšinou spôsobuje psychika, v neskoršom veku býva príčinou zlý stav ciev alebo nedostatočné prekrvenie penisu.

Zvyšuje Clavin chuť na sex?

Nie. Clavin nie je afrodiziakum. Je to voľne predajný prípravok na podporu erekcie s okamžitým účinkom.A,B

Môžu Clavin užívať tiež ženy?

Nie. Clavin je určený len mužom pre priaznivé ovplyvnenie erekcie.A,B

Kde môžem nájsť ďalšie informácie?

Viac informácií nájdete v príbalovom letáku, na bezplatnej zelenej linke (0800 132 890) alebo priamo u magistry v lekárni.


Účinnosť Clavin Original® zabezpečuje / obsahuje oi. (L-Arginín, L-Citrulín), Tribulus Terrestris, Šafran, Selén a Zinok:
A) Tribulus Terrestris pre zlepšenie erekcie, zvýšenie sexuálnej túžby a libida (200mg) B) Šafran pre stimuláciu libida a zlepšenie erekcie (30mg)
C) Zinok prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom (3,2 mg = 32 % DDD)
D) Selén prispieva k normálnej spermatogenézii, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom (24 μg = 44 % DDD)

*Zdroj: IQVIA (Clavin, voľne predajný prípravok, lekárne ČR 2012 – 2015). Výživový doplnok.

REFERENCIE

Reference Martin

Clavin naozaj funguje! Môj sexuálny život je o MOC lepší. A hrátky s mojou ženou sú zábavnejšie! Moja žena doteraz hýka, ďakujeme tento výrobok! Clavin je TOP!

Martin, 37 rokov


Reference Martin

Manželka sa sťažovala, že už to nie je to čo to bývalo. Mala pravdu. Potom prišla s Clavinom. Hovoril som si, čo je to za blbosť – a aha. Od vtedy naň nedám dopustiť. Paráda :)

Peter, 43 rokov