MÁM PROBLÉM

Potom vedzte, nie ste sám. Len v ČR postihuje problém s erekciou 500 až 800 tisíc mužov a každý rok pribúda ďalších 40 tisíc (Slovenské štatistiky nemáme k dispozícii, ale budú porovnateľné s českými). Vďaka Clavinu sa mnoho mužov teší z lepšej a kvalitnejšej erekcie.

Skúste si odpovedať na tieto dve otázky:

  1. Dosiahnem a udržím pri sexuálnom dráždení erekciu?
  2. Je moje stoporenie dostatočné a kvalitné na uskutočnenie úspešnej sexuálnej aktivity?

Pokiaľ ste si aspoň raz odpovedali „nie“, potom je rozhodne vhodné zamyslieť sa nad svojim sexuálnym zdravím a bez váhania začať situáciu riešiť.

Čo môžete urobiť sami

Pre lepšiu a pevnejšiu erekciu, ktorá Vám vráti normálny sexuálny život, Vám nevnucujeme myšlienku, aby ste sa zverovali niekomu hneď so svojim problémom. Ak chcete zvoliť skutočne účinnú cestu, ako sa svojho problému rýchlo zbaviť, Clavin je voľne predajný v každej lekárni. Buďte si istí, že Clavin ste si zvolili správne.

Clavin® je unikátny prípravok na skvalitnenie erekcie s rýchlym nástupom účinkuA,B.
Vyskúšať Clavin® určite stojí za to.

Účinnosť Clavin Original® zabezpečuje / obsahuje oi. (L-Arginín, L-Citrulín), Tribulus Terrestris, Šafran, Selén a Zinok:
A) Tribulus Terrestris pre zlepšenie erekcie, zvýšenie sexuálnej túžby a libida (200mg) B) Šafran pre stimuláciu libida a zlepšenie erekcie (30mg)
C) Zinok prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom (3,2 mg = 32 % DDD)
D) Selén prispieva k normálnej spermatogenézii, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom (24 μg = 44 % DDD)

REFERENCIE

Reference Martin

Clavin naozaj funguje! Môj sexuálny život je o MOC lepší. A hrátky s mojou ženou sú zábavnejšie! Moja žena doteraz hýka, ďakujeme tento výrobok! Clavin je TOP!

Martin, 37 rokov


Reference Martin

Manželka sa sťažovala, že už to nie je to čo to bývalo. Mala pravdu. Potom prišla s Clavinom. Hovoril som si, čo je to za blbosť – a aha. Od vtedy naň nedám dopustiť. Paráda :)

Peter, 43 rokov