CLAVIN A PROSTATA

Kedysi platilo heslo „Mladý erotik – starý prostatik“. Naozaj totiž dokonca aj v odborných kruhoch panoval názor, že prílišné holdovanie sexu v mladosti vedie na staré kolená k poruchám funkcie predstojnej žľazy – prostaty.

Býva to najmä jej akési zhrubnutie, ktoré v starobe utláča priebeh močovej rúry, a dostavujú sa potom problémy s močením.

Také problémy skôr či neskôr postretnú  takmer každého starnúceho muža a nezostáva nič iné, len sa podriadiť pravidelným kontrolám, aby to nakoniec neskončilo obávanou rakovinou prostaty. Prostatickým problémom pomáha zdravá životospráva, obmedzenie alkoholu a dráždivých jedál, k dispozícii sú aj vhodné výživové doplnky ako napríklad NO-PROSTAL STRONG.

A ako je to teda s tou sexualitou? Pôvodné heslo s mladým erotikom a starým prostatikom prestalo platiť. Ukázalo sa dokonca, že je to práve naopak. Výskumy v poslednej dobe nad všetku pochybnosť potvrdili, že častá ejakulácia pôsobí ako prevencia prostatických problémov. Navzdory skorším predstavám o škodlivosti častého orgazmu sa ukázalo, že práve cnostní muži žijúci v dlhodobom celibáte, sa môžu zhrubnutia prostaty a močových ťažkostí obávať najviac. A mladý erotik bude tak spokojne a bez problémov močiť až do neskoršej staroby.

Viac o PROSTATE
Čo je to prostata?
Prostata, alebo aj predstojná žľaza je mužská pohlavná žľaza veľkosti gaštanu, uložená tesne pod močovým mechúrom, kde obopína začiatok močovej trubice. Prostata je tvorena asi päťdesiatimi žliazkami a priestor medzi nimi tvorí väzivo a bunky hladkej svaloviny. Vývody žliaz ústia do časti močovej trubice, ktorá prechádza prostatou. Prostata produkuje sekrét , ktorý tvorí 15-30% objemu ejakulátu. Prostata je lekárom vyšetrovaná preventívne u všetkých mužov starších ako päťdesiat rokov a u pacientov s podozrením na ochorenie prostaty alebo pri kontrolách určenej liečby.
Aké sú prístroje s pomôckami na vyšetrenie prostaty?

K orientačnému a základnému vyšetreniu prostaty, ktoré je dostupné pre všetkých lekárov je digitálne rektálne vyšetrení tzv. vyšetrenie per rektum alebo vyšetrenie cez konečník. Pokiaľ nález neodpovedá normálnemu nálezu alebo sú iné známky, ktoré svedčia o ochorené prostaty, spraví lekár ďalšie vyšetrenie: laboratórne vyšetrenie krvi, ultrazvukové vyšetrenie, RTG vyšetrenie s kontrastom, či uroflowmetriu, poprípade biopsiu prostaty, či cystoskopiu.

REFERENCIE

Reference Martin

Clavin naozaj funguje! Môj sexuálny život je o MOC lepší. A hrátky s mojou ženou sú zábavnejšie! Moja žena doteraz hýka, ďakujeme tento výrobok! Clavin je TOP!

Martin, 37 rokov


Reference Martin

Manželka sa sťažovala, že už to nie je to čo to bývalo. Mala pravdu. Potom prišla s Clavinom. Hovoril som si, čo je to za blbosť – a aha. Od vtedy naň nedám dopustiť. Paráda :)

Peter, 43 rokov