PROBLÉMY S EREKCIOU: CIVILIZAČNÝ PROBLÉM

Ak máte problémy s erekciou, buďte pokojní, rozhodne nie ste sami. Zo štatistík je zrejmé, že problémami s erekciou trpí viac ako 100 miliónov mužov na našej planéte. Podľa prieskumov v ČR sa priznáva k poruchám erekcie každý druhý muž vo veku nad 40 rokov.

Viac než polovica mužov nad 40 rokov sa priznáva k problémom s erekciou

Pokiaľ majú muži problém s erekciou, často si neúspech v sexe pre seba ospravedlňujú, alebo hľadajú rôzne výhovorky typu:

  • „stalo sa mi to iba párkrát, to je toho“
  • „nejde to, v poslednej dobe som v strese“
  • „som príliš unavený a nemám náladu na sex“
  • „som ešte príliš mladý, aby som mal problém s erekciou“
  • „je to len v mojej hlave“
  • „možno som nemal tak veľa piť“

Nemali by ste hľadať  výhovorky pre to, čo sa stalo, ale pričiniť  sa o to, aby ste riziko zlyhania minimalizovali.

Polovica postihnutých mužov považuje poruchy erekcie za prirodzené a často sa hanbia o svojom probléme hovoriť, nie to ešte ísť  k lekárovi a zverovať  sa mu s indispozíciou svojho orgánu.

Ako sa potom zachováte, keď máte na sex obrovskú chuť, lenže Váš „hrdina“ je zrovna mimo prevádzky? Počkáte, až bude znovu vo forme? Ale čo urobí táto indispozícia s Vaším egom, manželkou, priateľkou či milenkou?

Možnosti riešenia problémov s erekciou

Moderná doba ponúka celú škálu možností, ako sa problémom s erekciou postaviť. Tou prvou sú lieky na predpis, viď. „zázračná“ modrá tabletka. Tu však muži väčšinou narážajú už v počiatku na neprekonateľnú prekážku – ísť  k lekárovi. Tieto lieky sú taktiež finančne náročnejšie a hrozí u nich rizika vedľajších účinkov či zdravotných komplikácií.

Ako ďalšiu možnosť  využívajú niektorí páni s nedostatočným stoporením penisu vákuové pumpy, tzv. podtlakové erektory. Nevýhodou je opäť  ich vyššia cena (kvalitný prístroj stojí cca 10 – 15 tisíc Kč).

Ďalšiu šancu ponúka mini-invazívna liečba, pri ktorej sa látka zaisťujúca erekciu aplikuje tenkou ihlou priamo do toporivého telesa penisu. Výhodou je vysoká účinnosť  bez nutnosti sexuálnej stimulácie, nevýhodou je dyskomfort spojený s autoaplikáciou a nutnosťou plánovania pohlavného styku.

V neposlední rade je ďalším riešením nevratná liečba – operácia, a to buď cievna či implantácia penisových protéz (cena sa pohybuje v rozmedzí cca 100 – 200 tisíc Kč).

Účinná pomoc je omnoho jednoduchšia

So svojím problémom sa už nemusíte nikomu zdôverovať, nieto ešte čakať, či sa Vám po použití liekov náhodou nezhorší zrak v rámci vedľajších účinkov. Nemusíte ani utrácať  horibilné sumy za prístroje či bolestné operácie.

Ak chcete posilniť  svoju sexuálnu istotu, stačí si zájsť  do lekárne a vysloviť  jediné slovo – Clavin.

CLAVIN – Mužom hneď

Clavin® je unikátny prípravok na skvalitnenie erekcie s rýchlym nástupom účinkuA,B.
Vyskúšať Clavin® určite stojí za to.

Skvelý sex s partnerkou, ktorý si obaja užijete v úplnej psychickej pohode, je to najlepšie, čo život prináša.

Účinnosť Clavin Original® zabezpečuje / obsahuje oi. (L-Arginín, L-Citrulín), Tribulus Terrestris, Šafran, Selén a Zinok:
A) Tribulus Terrestris pre zlepšenie erekcie, zvýšenie sexuálnej túžby a libida (200mg) B) Šafran pre stimuláciu libida a zlepšenie erekcie (30mg)
C) Zinok prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom (3,2 mg = 32 % DDD)
D) Selén prispieva k normálnej spermatogenézii, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom (24 μg = 44 % DDD)

REFERENCIE

Reference Martin

Clavin naozaj funguje! Môj sexuálny život je o MOC lepší. A hrátky s mojou ženou sú zábavnejšie! Moja žena doteraz hýka, ďakujeme tento výrobok! Clavin je TOP!

Martin, 37 rokov


Reference Martin

Manželka sa sťažovala, že už to nie je to čo to bývalo. Mala pravdu. Potom prišla s Clavinom. Hovoril som si, čo je to za blbosť – a aha. Od vtedy naň nedám dopustiť. Paráda :)

Peter, 43 rokov